Rezistenta 240kΩ, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF2403TCE, T228964
Distribuie
  • 0,22lei
  • Fără TVA:0,18lei
  • 1000 sau mai multe 0,13lei
  • 5000 sau mai multe 0,08lei
  • 50000 sau mai multe 0,06lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1485 buc.)
Rezistenta 240kΩ, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF2403TCE
Rezistenta: 240kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 100mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
Carcasa - inch 0402
Carcasa - mm 1005
Coeficient de temperatura 100ppm/°C
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 240kΩ
Seria producatorului CQ
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 240kΩ, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF2403TCE