Rezistenta 240kΩ, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF2403TCE, T228964
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T228964
0,22lei
- Fără TVA:0,18lei
- 1000 sau mai multe 0,13lei
- 5000 sau mai multe 0,08lei
- 50000 sau mai multe 0,06lei
- Disponibilitate:În Stoc (1485 buc.)
Rezistenta 240kΩ, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF2403TCE
Rezistenta: 240kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 100mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
| Carcasa - mm | 1005 |
| Coeficient de temperatura | 100ppm/°C |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 240kΩ |
| Seria producatorului | CQ |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | thick film |
| Toleranţa | ±1% |
Etichete: Rezistenta 240kΩ, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF2403TCE