Rezistenta 220Ω, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF2200TCE, T229570
Distribuie
  • 0,08lei
  • Fără TVA:0,07lei
  • 1000 sau mai multe 0,02lei
  • 10000 sau mai multe 0,01lei
  • 50000 sau mai multe 0,00lei
  • Disponibilitate:În Stoc (78 buc.)
Rezistenta 220Ω, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF2200TCE
Rezistenta: 220Ω
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
Capsula SMD 0402
Producator Royal Ohm
Putere W 63mW
Rezistenta (Ohmi) 220 Ohmi
Tip Thick film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 220Ω, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF2200TCE