Warning: unlink(/var/www/clients/client2/web2/web/storage/cache//cache.catalog.language.1778781255): No such file or directory in /var/www/clients/client2/web2/web/system/library/cache/file.php on line 144 Rezistenta 220Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC2200
Rezistenta 220Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC2200, T218566
  • Producător Viking
  • Cod produs:T218566
Distribuie
  • 0,22lei
  • Fără TVA:0,18lei
  • 1000 sau mai multe 0,08lei
  • 2900 sau mai multe 0,04lei
  • 6800 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4899 buc.)
Rezistenta 220Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC2200
Rezistenta: 220Ω
Tip rezistenta: thin film
Capsula: 0805
Putere: 0.125W
Toleranta: ±0.5%
Producator Viking
Putere W 125mW
Rezistenta (Ohmi) 220 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta 220Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC2200