Rezistenta 22Ω, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGJ0220TCE, T229573
Distribuie
  • 0,07lei
  • Fără TVA:0,06lei
  • 1000 sau mai multe 0,02lei
  • 10000 sau mai multe 0,01lei
  • 50000 sau mai multe 0,01lei
  • Disponibilitate:În Stoc (7463 buc.)
Rezistenta 22Ω, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGJ0220TCE
Rezistenta: 22Ω
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±5%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator Royal Ohm
Putere W 63mW
Rezistenta (Ohmi) 22 Ohmi
Tip Thick film
Captcha
Etichete: Rezistenta 22Ω, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGJ0220TCE