Rezistenta 22Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC0220, T218568
  • Producător Viking
  • Cod produs:T218568
Distribuie
  • 0,22lei
  • Fără TVA:0,18lei
  • 1000 sau mai multe 0,10lei
  • 2500 sau mai multe 0,05lei
  • 5800 sau mai multe 0,05lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2478 buc.)
Rezistenta 22Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC0220
Rezistenta: 22Ω
Tip rezistenta: thin film
Capsula: 0805
Putere: 0.125W
Toleranta: ±0.5%
Producator Viking
Putere W 125mW
Rezistenta (Ohmi) 22 Ohmi
Captcha
Etichete: Rezistenta 22Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC0220