Rezistenta 20kΩ, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402FR-0720K, T229194
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T229194
Distribuie
  • 0,22lei
  • Fără TVA:0,19lei
  • 1000 sau mai multe 0,07lei
  • 5000 sau mai multe 0,05lei
  • 9000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (285 buc.)
Rezistenta 20kΩ, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402FR-0720K
Rezistenta: 20kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: YAGEO
Caracteristici
Carcasa - inch 0402
Carcasa - mm 1005
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 20kΩ
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 20kΩ, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402FR-0720K