Rezistenta 200kΩ, SMD 0402, 63mW, VISHAY, CRCW0402200KFKTDBC, T228790
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T228790
Distribuie
  • 0,14lei
  • Fără TVA:0,11lei
  • 1000 sau mai multe 0,06lei
  • 4800 sau mai multe 0,03lei
  • 11100 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (177 buc.)
Rezistenta 200kΩ, SMD 0402, 63mW, VISHAY, CRCW0402200KFKTDBC
Rezistenta: 200kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: VISHAY
Caracteristici
Capsula SMD 0402
Producator Vishay
Putere W 62.5mW
Rezistenta (Ohmi) 200K
Tip Thick film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 200kΩ, SMD 0402, 63mW, VISHAY, CRCW0402200KFKTDBC