Rezistenta 1kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC, ERA6AEB102V, T218621
Distribuie
  • 0,98lei
  • Fără TVA:0,81lei
  • 10 sau mai multe 0,44lei
  • 100 sau mai multe 0,36lei
  • 399 sau mai multe 0,26lei
  • Disponibilitate:În Stoc (205 buc.)
Rezistenta 1kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC, ERA6AEB102V
Rezistenta: 1kΩ
Tip rezistenta: thin film
Capsula: 0805
Putere: 125mW
Toleranta: ±0.1%
Conform cu norma: AEC-Q200
Producator: PANASONIC
Caracteristici
Carcasa - inch 0805
Carcasa - mm 2012
Coeficient de temperatura 25ppm/°C
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 1kΩ
Tensiune maxima 200V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thin film
Toleranţa ±0.1%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 1kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC, ERA6AEB102V