Rezistenta 1.8MΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-1M8, T107957
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T107957
Distribuie
  • 0,94lei
  • Fără TVA:0,78lei
  • 10 sau mai multe 0,40lei
  • 100 sau mai multe 0,25lei
  • 250 sau mai multe 0,18lei
  • Disponibilitate:În Stoc (5905 buc.)
Rezistenta 1.8MΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-1M8
Caracteristici
Producator Yageo
Putere W 600mW
Rezistenta (Ohmi) 1.8M
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 1.8MΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-1M8