Rezistenta 180Ω, 3W, ROYAL OHM, KNPA3WJ0181AA0, T141659
Distribuie
  • 2,09lei
  • Fără TVA:1,73lei
  • 100 sau mai multe 1,58lei
  • 1000 sau mai multe 1,18lei
  • Disponibilitate:În Stoc (250 buc.)
Rezistenta 180Ω, 3W, ROYAL OHM, KNPA3WJ0181AA0
Tip rezistenta: bobinata
Putere: 3W
Toleranta: ±5%
Caracteristici
Coeficient de temperatura 300ppm/°C
Dimensiuni carcasa Ø6.5x17.5mm
Dimensiuni terminale Ø0.75x28mm
Putere W 3W
Rezistenţa 180Ω
Subtip rezistor de înaltă tensiune
Tensiune de impuls max. 7kV
Tip rezistor bobinat
Toleranţa ±5%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 180Ω, 3W, ROYAL OHM, KNPA3WJ0181AA0