Rezistenta 18Ω, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402JR-0718RL, T229385
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T229385
Distribuie
  • 0,08lei
  • Fără TVA:0,07lei
  • 500 sau mai multe 0,05lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 5000 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (30969 buc.)
Rezistenta 18Ω, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402JR-0718RL
Rezistenta: 18Ω
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±5%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Carcasa - mm 1005
Rezistenţa 18Ω
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±5%
Captcha
Etichete: Rezistenta 18Ω, SMD 0402, 63mW, YAGEO, RC0402JR-0718RL