Rezistenta 15kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF1502TCE, T229508
Distribuie
  • 0,09lei
  • Fără TVA:0,07lei
  • 1000 sau mai multe 0,02lei
  • 10000 sau mai multe 0,01lei
  • 50000 sau mai multe 0,01lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1500 buc.)
Rezistenta 15kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF1502TCE
Rezistenta: 15kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
Capsula SMD 0402
Producator Royal Ohm
Putere W 62.5mW
Rezistenta (Ohmi) 15K
Tip Thick film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 15kΩ, SMD 0402, 63mW, ROYAL OHM, 0402WGF1502TCE