Rezistenta 1.5kΩ, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC1501, T218555
  • Producător Viking
  • Cod produs:T218555
Distribuie
  • 0,21lei
  • Fără TVA:0,17lei
  • 1000 sau mai multe 0,10lei
  • 3200 sau mai multe 0,04lei
  • 7300 sau mai multe 0,03lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4998 buc.)
Rezistenta 1.5kΩ, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC1501
Rezistenta: 1.5kΩ
Tip rezistenta: thin film
Capsula: 0805
Putere: 0.125W
Toleranta: ±0.5%
Producator Viking
Putere W 125mW
Rezistenta (Ohmi) 1.5K
Captcha
Etichete: Rezistenta 1.5kΩ, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC1501