Rezistenta 150kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-150K, T107918
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T107918
Distribuie
  • 0,87lei
  • Fără TVA:0,72lei
  • 10 sau mai multe 0,37lei
  • 100 sau mai multe 0,22lei
  • 250 sau mai multe 0,17lei
  • Disponibilitate:În Stoc (24006 buc.)
Rezistenta 150kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-150K
Caracteristici
Producator Yageo
Putere W 600mW
Rezistenta (Ohmi) 150K
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 150kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-150K