Rezistenta 150kΩ, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, Viking, AR05BTCW1503, T218443
- Producător Viking
- Cod produs:T218443
1,02lei
- Fără TVA:0,84lei
- 100 sau mai multe 0,52lei
- 670 sau mai multe 0,18lei
- 1550 sau mai multe 0,17lei
- Disponibilitate:În Stoc (1635 buc.)
Rezistenta 150kΩ, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, Viking, AR05BTCW1503
Rezistenta: 150kΩ
Tip rezistenta: thin film
Capsula: 0805
Putere: 0.125W
Toleranta: ±0.1%
Producator: Viking
Caracteristici
| Capsula | SMD 0805 |
| Producator | Viking |
| Putere W | 125mW |
| Rezistenta (Ohmi) | 150K |
| Tip | Thin film |
Etichete: Rezistenta 150kΩ, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, Viking, AR05BTCW1503