Rezistenta 15Ω, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF150JTCE, T228914
- Producător Royal Ohm
- Cod produs:T228914
0,05lei
- Fără TVA:0,04lei
- 1000 sau mai multe 0,03lei
- 5000 sau mai multe 0,02lei
- 50000 sau mai multe 0,01lei
- Disponibilitate:În Stoc (7393 buc.)
Rezistenta 15Ω, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF150JTCE
Rezistenta: 15Ω
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 100mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
| Carcasa - inch | 0402 |
| Carcasa - mm | 1005 |
| Coeficient de temperatura | 200ppm/°C |
| Rezistenţa | 15Ω |
| Seria producatorului | CQ |
| Tip rezistor | thick film |
| Toleranţa | ±1% |
Etichete: Rezistenta 15Ω, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF150JTCE