Rezistenta 15Ω, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF150JTCE, T228914
Distribuie
  • 0,05lei
  • Fără TVA:0,04lei
  • 1000 sau mai multe 0,03lei
  • 5000 sau mai multe 0,02lei
  • 50000 sau mai multe 0,01lei
  • Disponibilitate:În Stoc (7393 buc.)
Rezistenta 15Ω, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF150JTCE
Rezistenta: 15Ω
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 100mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: ROYAL OHM
Caracteristici
Carcasa - inch 0402
Carcasa - mm 1005
Coeficient de temperatura 200ppm/°C
Rezistenţa 15Ω
Seria producatorului CQ
Tip rezistor thick film
Toleranţa ±1%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 15Ω, SMD 0402, 100mW, ROYAL OHM, HP02WAF150JTCE