Rezistenta 13.3kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-13K3, T107911
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T107911
Distribuie
  • 0,96lei
  • Fără TVA:0,80lei
  • 10 sau mai multe 0,37lei
  • 50 sau mai multe 0,27lei
  • 100 sau mai multe 0,23lei
  • Disponibilitate:În Stoc (18338 buc.)
Rezistenta 13.3kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-13K3
Caracteristici
Producator Yageo
Putere W 600mW
Rezistenta (Ohmi) 13.3K
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 13.3kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-13K3