Rezistenta 10kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC, ERA6AEB103V, T218622
Distribuie
  • 0,98lei
  • Fără TVA:0,81lei
  • 10 sau mai multe 0,51lei
  • 100 sau mai multe 0,38lei
  • 399 sau mai multe 0,26lei
  • Disponibilitate:În Stoc (134 buc.)
Rezistenta 10kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC - ERA6AEB103V
Rezistenta: 10kΩ
Tip rezistenta: thin film
Capsula: 0805
Putere: 125mW
Toleranta: ±0.1%
Carcasa - mm 2012
Coeficient de temperatura 25ppm/°C
Nivel dificultate Mediu
Rezistenţa 10kΩ
Tensiune maxima 200V
Tip produs Rezistenta
Tip rezistor thin film
Toleranţa ±0.1%
Captcha
Etichete: Rezistenta 10kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC, ERA6AEB103V