Rezistenta 10kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC, ERA6AEB103V, T218622
- Producător Panasonic
- Cod produs:T218622
0,98lei
- Fără TVA:0,81lei
- 10 sau mai multe 0,51lei
- 100 sau mai multe 0,38lei
- 399 sau mai multe 0,26lei
- Disponibilitate:În Stoc (134 buc.)
Rezistenta 10kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC - ERA6AEB103V
Rezistenta: 10kΩ
Tip rezistenta: thin film
Capsula: 0805
Putere: 125mW
Toleranta: ±0.1%
| Carcasa - mm | 2012 |
| Coeficient de temperatura | 25ppm/°C |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Rezistenţa | 10kΩ |
| Tensiune maxima | 200V |
| Tip produs | Rezistenta |
| Tip rezistor | thin film |
| Toleranţa | ±0.1% |
Etichete: Rezistenta 10kΩ, 125mW, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.1%, PANASONIC, ERA6AEB103V