Rezistenta 10.2kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-10K2, T107896
- Producător Yageo
- Cod produs:T107896
0,71lei
- Fără TVA:0,59lei
- 10 sau mai multe 0,39lei
- 25 sau mai multe 0,32lei
- 100 sau mai multe 0,24lei
- Disponibilitate:În Stoc (1142 buc.)
Rezistenta 10.2kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-10K2
Caracteristici
| Producator | Yageo |
| Putere W | 600mW |