Warning: unlink(/var/www/clients/client2/web2/web/storage/cache//cache.catalog.language.1778745873): No such file or directory in /var/www/clients/client2/web2/web/system/library/cache/file.php on line 144 Rezistenta 10.2kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-10K2
Rezistenta 10.2kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-10K2, T107896
  • Producător Yageo
  • Cod produs:T107896
Distribuie
  • 0,71lei
  • Fără TVA:0,59lei
  • 10 sau mai multe 0,39lei
  • 25 sau mai multe 0,32lei
  • 100 sau mai multe 0,24lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1142 buc.)
Rezistenta 10.2kΩ, 0.6W, YAGEO, MF0207FTE52-10K2
Caracteristici
Producator Yageo
Putere W 600mW