Warning: unlink(/var/www/clients/client2/web2/web/storage/cache//cache.catalog.language.1778749421): No such file or directory in /var/www/clients/client2/web2/web/system/library/cache/file.php on line 144 Rezistenta 100kΩ, SMD 0402, 63mW, VISHAY, CRCW0402100KFKTDBC
Rezistenta 100kΩ, SMD 0402, 63mW, VISHAY, CRCW0402100KFKTDBC, T228762
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T228762
Distribuie
  • 0,14lei
  • Fără TVA:0,12lei
  • 1000 sau mai multe 0,05lei
  • 10000 sau mai multe 0,01lei
  • 17800 sau mai multe 0,01lei
  • Disponibilitate:În Stoc (337013 buc.)
Rezistenta 100kΩ, SMD 0402, 63mW, VISHAY, CRCW0402100KFKTDBC
Rezistenta: 100kΩ
Tip rezistenta: thick film
Capsula: SMD 0402
Toleranta: ±1%
Putere: 63mW
Temperatura de lucru: -55...155°C
Tensiune de lucru max.: 50V
Producator: VISHAY
Caracteristici
Capsula SMD 0402
Producator Vishay
Putere W 63mW
Rezistenta (Ohmi) 100K
Tip Thick film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 100kΩ, SMD 0402, 63mW, VISHAY, CRCW0402100KFKTDBC