Rezistenta 10Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC0100, T218540
  • Producător Viking
  • Cod produs:T218540
Distribuie
  • 0,21lei
  • Fără TVA:0,17lei
  • 1000 sau mai multe 0,10lei
  • 3100 sau mai multe 0,04lei
  • 7100 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (8850 buc.)
Rezistenta 10Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC0100
Rezistenta: 10Ω
Tip rezistenta: thin film
Capsula: 0805
Putere: 0.125W
Toleranta: ±0.5%
Producator: Viking
Caracteristici
Capsula SMD 0805
Producator Viking
Putere W 125mW
Rezistenta (Ohmi) 10 Ohmi
Tip Thin film
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Rezistenta 10Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking, ARG05DTC0100