Rezistenta 1Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking. ARG05DTC1R00. T218561
  • Producător Viking
  • Cod produs:T218561
Distribuie
  • 0,21lei
  • Fără TVA:0,17lei
  • 1000 sau mai multe 0,10lei
  • 2900 sau mai multe 0,04lei
  • 6700 sau mai multe 0,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4200 buc.)
Rezistenta 1Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking. ARG05DTC1R00
Rezistenta: 1Ω
Tip rezistenta: thin film
Capsula: 0805
Putere: 0.125W
Toleranta: ±0.5%
Producator Viking
Putere W 125mW
Rezistenta (Ohmi) 1 Ohm
Captcha
Etichete: Rezistenta 1Ω, 0.125W, SMD 0805, de precizie, toleranta ±0.5%, Viking. ARG05DTC1R00