Releu monostabil, 12V DC, 16A, serie G2R, OMRON, G2R-1-E 12VDC, T118823
- Producător Omron
- Cod produs:T118823
-
36,29lei
- Fără TVA:29,99lei
-
- 5 sau mai multe 23,73lei
- 11 sau mai multe 22,46lei
- Disponibilitate:În Stoc (2547 buc.)
Releu monostabil, 12V DC, 16A, serie G2R, OMRON, G2R-1-E 12VDC
Tip releu: monostabil
Tensiune bobina: 12V DC
Configuratie pini: SPDT
Curent maxim contacte: 16A
Montare: PCB
Tensiune comutata: max. 380V AC
Rezistenta bobina: 275Ω
Dimensiuni exterioare: 29x13x25.5mm
Serie releu: G2R
Caracteristici
| Configuratie pini | SPDT |
| Curent maxim contacte | 16A |
| Montare mecanica | Pentru PCB |
| Producator | Omron |
| Rezistenta bobina | 275R |
| Serie releu | G2R |
| Tensiune bobina | 12V DC |
| Tensiune maxima comutata | 125V DC, 380V AC |
Etichete: releu, monostabil, 12v, dc, 16a, serie, g2r, omron, g2r1e, 12vdc
