Microintrerupator 6x6mm, OFF-(ON), SPST-NO, C&K, PTS645VK83-2 LFS, T157032
  • Producător C&k
  • Cod produs:T157032
Distribuie
  • 2,51lei
  • Fără TVA:2,07lei
  • 10 sau mai multe 2,24lei
  • 25 sau mai multe 2,12lei
  • 50 sau mai multe 2,01lei
  • Disponibilitate:În Stoc (6207 buc.)
Microintrerupator 6x6mm, OFF-(ON), SPST-NO, C&K - PTS645VK83-2 LFS
Dimensiuni: 6x6mm
Numar poziţii stabile: 1
Mod comutare: OFF-(ON)
Montare: in unghi, THT
Sarcina maxima contacte DC: 0.05A / 12V DC
Configuratie pini: SPST-NO
Terminale: pt. lipit
Rezistenta contact max.: 100mΩ
Serie: PTS645
Inaltime buton: 8.3mm
Producator: C&K
Caracteristici
Dimensiuni carcasa 6x6mm
Forma buton rotund
Forţa de comutare 2.6N
Iluminare fără
Inalţime buton 8.3mm
Nr. poziţii stabile 1
Numar produse in ambalaj 1000buc.
Numarul tuturor poziţiilor 2
Rezistenţa contact max. 100mΩ
Rezistenţa izolaţie min. 100GΩ
Rezistenţa mecanica 100000 cicluri
Sarcina admisibila contacte DC @R 0.05A / 12V DC
Seria producatorului PTS645
Tip comutator microîntrerupător TACT
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Microintrerupator 6x6mm, OFF-(ON), SPST-NO, C&K, PTS645VK83-2 LFS