Microintrerupator, 6.5x6x1.8mm, OFF-(ON), SPST, PANASONIC, EVQP0N02B, T156703
- Producător Panasonic
- Cod produs:T156703
2,07lei
- Fără TVA:1,71lei
- 25 sau mai multe 1,89lei
- 58 sau mai multe 1,77lei
- 100 sau mai multe 1,71lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2145 buc.)
Microintrerupator, 6.5x6x1.8mm, OFF-(ON), SPST, PANASONIC, EVQP0N02B
Dimensiuni: 6.5x6x1.8mm
Numar poziţii stabile: 1
Mod comutare: OFF-(ON)
Montare: SMT
Sarcina maxima contacte DC: 0.02A / 15V DC
Configuratie pini: SPST
Terminale: pt. PCB
Rezistenta contact max.: 100mΩ
Serie: EVQP0
Inaltime buton: 2.5mm (masurat de la PCB)
Producator: PANASONIC
Caracteristici
| Dimensiuni | 6.5x6 mm |
| Inaltime | 2.5 mm |
| Montare | SMT |
| Montare mecanica | Pentru PCB |
| Producator | Panasonic |
| Tip push buton | Fara retinere |
Etichete: microintrerupator, 65x6x18mm, offon, spst, panasonic, evqp0n02b