Microintrerupator, 6.5x6x1.8mm, OFF-(ON), SPST, PANASONIC, EVQP0N02B, T156703
Distribuie
  • 2,07lei
  • Fără TVA:1,71lei
  • 25 sau mai multe 1,89lei
  • 58 sau mai multe 1,77lei
  • 100 sau mai multe 1,71lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2145 buc.)
Microintrerupator, 6.5x6x1.8mm, OFF-(ON), SPST, PANASONIC, EVQP0N02B
Dimensiuni: 6.5x6x1.8mm
Numar poziţii stabile: 1
Mod comutare: OFF-(ON)
Montare: SMT
Sarcina maxima contacte DC: 0.02A / 15V DC
Configuratie pini: SPST
Terminale: pt. PCB
Rezistenta contact max.: 100mΩ
Serie: EVQP0
Inaltime buton: 2.5mm (masurat de la PCB)
Producator: PANASONIC
Caracteristici
Dimensiuni 6.5x6 mm
Inaltime 2.5 mm
Montare SMT
Montare mecanica Pentru PCB
Producator Panasonic
Tip push buton Fara retinere
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: microintrerupator, 65x6x18mm, offon, spst, panasonic, evqp0n02b