Microintrerupator 6.2x6.2mm, OFF-(ON), SPST-NO, C&K, KSEM31J-LFS, T156912
  • Producător C&k
  • Cod produs:T156912
Distribuie
  • 2,91lei
  • Fără TVA:2,40lei
  • 20 sau mai multe 2,16lei
  • 63 sau mai multe 1,81lei
  • 147 sau mai multe 1,71lei
  • Disponibilitate:În Stoc (11677 buc.)
Microintrerupator 6.2x6.2mm, OFF-(ON), SPST-NO, C&K, KSEM31J-LFS
Dimensiuni: 6.2x6.2mm
Numar poziţii stabile: 1
Mod comutare: OFF-(ON)
Montare: SMT
Sarcina maxima contacte DC: 0.05A / 32V DC
Configuratie pini: SPST-NO
Terminale: pt. PCB
Rezistenta contact max.: 100mΩ
Serie: KSE
Inaltime buton (masurat de la PCB): 3.1mm
Producator: C&K
Caracteristici
Dimensiuni 6.2x6.2mm
Inaltime 3.1 mm
Montare SMT
Montare mecanica Pentru PCB
Producator C&K Components
Tip push buton Fara retinere
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Microintrerupator 6.2x6.2mm, OFF-(ON), SPST-NO, C&K, KSEM31J-LFS