Microintrerupator, 4.9x4.9x0.45mm, OFF-(ON), SPST, PANASONIC, EVQPLMA15, T156764
Distribuie
  • 2,25lei
  • Fără TVA:1,86lei
  • 10 sau mai multe 2,05lei
  • 50 sau mai multe 1,89lei
  • 79 sau mai multe 1,36lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (442 buc.)
Microintrerupator, 4.9x4.9x0.45mm, OFF-(ON), SPST, PANASONIC, EVQPLMA15
Dimensiuni: 4.9x4.9x0.45mm
Numar poziţii stabile: 1
Mod comutare: OFF-(ON)
Montare: SMT
Sarcina maxima contacte DC: 0.02A / 15V DC
Configuratie pini: SPST
Terminale: pt. PCB
Rezistenta contact max.: 50mΩ
Serie: EVQPL
Inaltime buton: 1.5mm (masurat de la PCB)
Producator: PANASONIC
Caracteristici
Dimensiuni 4.9x4.9x0.45mm
Inaltime 1.5 mm
Montare SMD
Montare mecanica Pentru PCB
Producator Panasonic
Tip push buton Fara retinere
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Microintrerupator, 4.9x4.9x0.45mm, OFF-(ON), SPST, PANASONIC, EVQPLMA15