Microintrerupator 4.7x3.5mm, OFF-(ON), SPST-NO, CANAL ELECTRONIC, TS47-25MV160, T157195
Distribuie
  • 3,96lei
  • Fără TVA:3,27lei
  • 20 sau mai multe 3,42lei
  • 43 sau mai multe 2,52lei
  • 99 sau mai multe 2,38lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3995 buc.)
Microintrerupator 4.7x3.5mm, OFF-(ON), SPST-NO, CANAL ELECTRONIC, TS47-25MV160
Dimensiuni: 4.7x3.5mm
Numar poziţii stabile: 1
Mod comutare: OFF-(ON)
Montare: SMT
Sarcina maxima contacte DC: 0.05A / 12V DC
Configuratie pini: SPST-NO
Terminale: pt. PCB
Rezistenta contact max.: 500mΩ
Inaltime buton: 2.5mm (masurat de la PCB)
Producator: CANAL ELECTRONIC
Caracteristici
Dimensiuni 4.7x3.5mm
Inaltime 2.5 mm
Montare SMD
Montare mecanica Pentru PCB
Producator Canal Electronic
Tip push buton Fara retinere
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Microintrerupator 4.7x3.5mm, OFF-(ON), SPST-NO, CANAL ELECTRONIC, TS47-25MV160