Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 100V, 20A, TAIWAN SEMICONDUCTOR, MBR20100CT C0, T147242
Pret:
8,50lei
În stoc
Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 100V, 2x 10A, VISHAY, MBR20100CT-E3/4W, T147243
Pret:
10,62lei
În stoc
Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 100V, 20A, YANGJIE TECHNOLOGY, MBR20100CT, T147244