Incarcator universal pentru acumulatori, 9-24V, cu lamele ajustabile - 111106
- Producător OEM
- Cod produs:111106
-
29,49lei
- Fără TVA:24,37lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Incarcator universal pentru acumulatori, 9-24V, cu lamele ajustabile
Tensiune de intrare de 9V - 24V
Tensiune de iesire: 4.25V - 300mA
Dimensiuni: 135x55x5
Caracteristici
| Capacitate acumulator | 0 mAh |
| Format baterie/acumulator | R14 |
| Greutate | 0.002 Kg |
| Tensiune acumulator | 1.2 V |
| Tensiune de alimentare | 12V DC,24V DC |
| Tip baterie/acumulator | Lithium |
| Tip produs | Incarcator |
| Utilizat pentru | Universal |
