-
15,25lei
- Fără TVA:12,61lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Incarcator acumulator R3, AAA, pe mufa USB
Incarca urmatoarele tipuri de acumulatori:
R3, AAA
Caracteristici
| Capacitate acumulator | 0 mAh |
| Format baterie | AAA,LR3 |
| Format baterie/acumulator | R14 |
| Greutate | 0.002 Kg |
| Numar de baterii | 1 baterie |
| Tensiune acumulator | 1.2 V |
| Tensiune de alimentare | 5V USB |
| Tip baterie/acumulator | Lithium |
| Tip produs | Incarcator |
| Utilizat pentru | Universal |
