Garnitura O-ring, NBR, 28x22x3mm, 01-0022.00X 3, T213209
Distribuie
  • 1,34lei
  • Fără TVA:1,11lei
  • 100 sau mai multe 0,67lei
  • 260 sau mai multe 0,47lei
  • 600 sau mai multe 0,44lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1870 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 28x22x3mm, 01-0022.00X 3
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 28 mm
Diametru interior: 22 mm
Grosime: 3 mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
Duritate Shore: 70
Culoare: neagra
Producator: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
Caracteristici
Culoare Negru
Diametru exterior 28 mm
Diametru interior 22 mm
Duritate Shore 70
Grosime 3 mm
Material Cauciuc NBR
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 28x22x3mm, 01-0022.00X 3