Garnitura O-ring, NBR, 24x17x3.5mm, 01-0017.00X 3.5, T213185
Distribuie
  • 1,19lei
  • Fără TVA:0,99lei
  • 100 sau mai multe 0,59lei
  • 300 sau mai multe 0,41lei
  • 700 sau mai multe 0,39lei
  • Disponibilitate:În Stoc (134 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 24x17x3.5mm, 01-0017.00X 3.5
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 24 mm
Diametru interior: 17 mm
Grosime: 3.5 mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
Duritate Shore: 70
Culoare: neagra
Producator: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
Caracteristici
Culoare Negru
Diametru exterior 24 mm
Diametru interior 17 mm
Duritate Shore 70
Grosime 3.5 mm
Material Cauciuc NBR
Producator Oring
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 24x17x3.5mm, 01-0017.00X 3.5