Garnitura O-ring, NBR, 24.8x18x3.5mm, 01-0018.00X 3.5, T213190
- Producător Oring Uszczelnienia Techniczne
- Cod produs:T213190
1,17lei
- Fără TVA:0,97lei
- 100 sau mai multe 0,59lei
- 260 sau mai multe 0,41lei
- 600 sau mai multe 0,39lei
- Disponibilitate:În Stoc (201 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 24.8x18x3.5mm, 01-0018.00X 3.5
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 24.8 mm
Diametru interior: 18 mm
Grosime: 3.5 mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
| Culoare | Negru |
| Diametru interior | 18 mm |
| Duritate Shore | 70 |
| Grosime | 3.5 mm |
| Material | Cauciuc NBR |
| Producator | Oring |
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 24.8x18x3.5mm, 01-0018.00X 3.5