Garnitura O-ring, NBR, 23x20x1.5mm, 01-0020.00X 1.5, T213196
Distribuie
  • 1,17lei
  • Fără TVA:0,97lei
  • 100 sau mai multe 0,59lei
  • 260 sau mai multe 0,41lei
  • 600 sau mai multe 0,39lei
  • Disponibilitate:În Stoc (327 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 23x20x1.5mm, 01-0020.00X 1.5
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 23 mm
Diametru interior: 20 mm
Grosime: 1.5 mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
Culoare Negru
Diametru exterior 23 mm
Diametru interior 20 mm
Duritate Shore 70
Grosime 1.5 mm
Material Cauciuc NBR
Producator Oring
Captcha
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 23x20x1.5mm, 01-0020.00X 1.5