Garnitura O-ring, NBR, 23x20x1.5mm, 01-0020.00X 1.5, T213196
- Producător Oring Uszczelnienia Techniczne
- Cod produs:T213196
1,17lei
- Fără TVA:0,97lei
- 100 sau mai multe 0,59lei
- 260 sau mai multe 0,41lei
- 600 sau mai multe 0,39lei
- Disponibilitate:În Stoc (327 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 23x20x1.5mm, 01-0020.00X 1.5
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 23 mm
Diametru interior: 20 mm
Grosime: 1.5 mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
Duritate Shore: 70
Culoare: neagra
Producator: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
Caracteristici
| Culoare | Negru |
| Diametru exterior | 23 mm |
| Diametru interior | 20 mm |
| Duritate Shore | 70 |
| Grosime | 1.5 mm |
| Material | Cauciuc NBR |
| Producator | Oring |
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 23x20x1.5mm, 01-0020.00X 1.5