Garnitura O-ring, NBR, 23x17x3mm, 01-0017.00X 3, T213184
Distribuie
  • 1,29lei
  • Fără TVA:1,07lei
  • 100 sau mai multe 0,65lei
  • 300 sau mai multe 0,45lei
  • 700 sau mai multe 0,43lei
  • Disponibilitate:În Stoc (194 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 23x17x3mm, 01-0017.00X 3
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 23 mm
Diametru interior: 17 mm
Grosime: 3 mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
Culoare Negru
Diametru exterior 23 mm
Diametru interior 17 mm
Duritate Shore 70
Grosime 3 mm
Material Cauciuc NBR
Producator Oring
Captcha
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 23x17x3mm, 01-0017.00X 3