Garnitura O-ring, NBR, 18x11x3.5mm, 01-0011.00X 3.5, T213134
- Producător Oring Uszczelnienia Techniczne
- Cod produs:T213134
0,99lei
- Fără TVA:0,82lei
- 100 sau mai multe 0,49lei
- 330 sau mai multe 0,35lei
- 760 sau mai multe 0,33lei
- Disponibilitate:În Stoc (1036 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 18x11x3.5mm, 01-0011.00X 3.5
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 18 mm
Diametru interior: 11 mm
Grosime: 3.5 mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
| Culoare | Negru |
| Diametru exterior | 18 mm |
| Diametru interior | 11 mm |
| Duritate Shore | 70 |
| Grosime | 3.5 mm |
| Material | Cauciuc NBR |
| Producator | Oring |
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 18x11x3.5mm, 01-0011.00X 3.5