Garnitura O-ring, NBR, 18x11x3.5mm, 01-0011.00X 3.5, T213134
Distribuie
  • 0,99lei
  • Fără TVA:0,82lei
  • 100 sau mai multe 0,49lei
  • 330 sau mai multe 0,35lei
  • 760 sau mai multe 0,33lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1036 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 18x11x3.5mm, 01-0011.00X 3.5
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 18 mm
Diametru interior: 11 mm
Grosime: 3.5 mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
Duritate Shore: 70
Culoare: neagra
Producator: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
Caracteristici
Culoare Negru
Diametru exterior 18 mm
Diametru interior 11 mm
Duritate Shore 70
Grosime 3.5 mm
Material Cauciuc NBR
Producator Oring
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 18x11x3.5mm, 01-0011.00X 3.5