Garnitura O-ring, NBR, 17x12x2.5mm, 01-0012.00X 2.5, T213138
- Producător Oring Uszczelnienia Techniczne
- Cod produs:T213138
1,15lei
- Fără TVA:0,95lei
- 100 sau mai multe 0,58lei
- 300 sau mai multe 0,40lei
- 700 sau mai multe 0,38lei
- Disponibilitate:În Stoc (495 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 17x12x2.5mm, 01-0012.00X 2.5
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 17 mm
Diametru interior: 12 mm
Grosime: 2.5 mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
| Culoare | Negru |
| Diametru exterior | 17 mm |
| Diametru interior | 12 mm |
| Duritate Shore | 70 |
| Grosime | 2.5 mm |
| Material | Cauciuc NBR |
| Producator | Oring |
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 17x12x2.5mm, 01-0012.00X 2.5