Garnitura O-ring, NBR, 17x12x2.5mm, 01-0012.00X 2.5, T213138
Distribuie
  • 1,15lei
  • Fără TVA:0,95lei
  • 100 sau mai multe 0,58lei
  • 300 sau mai multe 0,40lei
  • 700 sau mai multe 0,38lei
  • Disponibilitate:În Stoc (495 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 17x12x2.5mm, 01-0012.00X 2.5
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 17 mm
Diametru interior: 12 mm
Grosime: 2.5 mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
Culoare Negru
Diametru exterior 17 mm
Diametru interior 12 mm
Duritate Shore 70
Grosime 2.5 mm
Material Cauciuc NBR
Producator Oring
Captcha
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 17x12x2.5mm, 01-0012.00X 2.5