Garnitura O-ring, NBR, 16x11x2.5mm, 01-0011.00X 2.5, T213132
- Producător Oring Uszczelnienia Techniczne
- Cod produs:T213132
1,09lei
- Fără TVA:0,90lei
- 100 sau mai multe 0,55lei
- 360 sau mai multe 0,38lei
- 840 sau mai multe 0,36lei
- Disponibilitate:În Stoc (2138 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 16x11x2.5mm, 01-0011.00X 2.5
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 16 mm
Diametru interior: 11 mm
Grosime: 2.5 mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
Duritate Shore: 70
Culoare: neagra
Producator: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
Caracteristici
| Culoare | Negru |
| Diametru exterior | 16 mm |
| Diametru interior | 11 mm |
| Duritate Shore | 70 |
| Grosime | 2.5 mm |
| Material | Cauciuc NBR |
| Producator | Oring |
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 16x11x2.5mm, 01-0011.00X 2.5