Garnitura O-ring, NBR, 16x11x2.5mm, 01-0011.00X 2.5, T213132
Distribuie
  • 1,09lei
  • Fără TVA:0,90lei
  • 100 sau mai multe 0,55lei
  • 360 sau mai multe 0,38lei
  • 840 sau mai multe 0,36lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2138 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 16x11x2.5mm, 01-0011.00X 2.5
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 16 mm
Diametru interior: 11 mm
Grosime: 2.5 mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
Duritate Shore: 70
Culoare: neagra
Producator: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
Caracteristici
Culoare Negru
Diametru exterior 16 mm
Diametru interior 11 mm
Duritate Shore 70
Grosime 2.5 mm
Material Cauciuc NBR
Producator Oring
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 16x11x2.5mm, 01-0011.00X 2.5