Garnitura O-ring, NBR, 16x10x3 mm, 01-0010.00X 3, T213126
- Producător Oring Uszczelnienia Techniczne
- Cod produs:T213126
0,90lei
- Fără TVA:0,74lei
- 100 sau mai multe 0,45lei
- 360 sau mai multe 0,32lei
- 830 sau mai multe 0,30lei
- Disponibilitate:În Stoc (2028 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 16x10x3 mm, 01-0010.00X 3
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 16 mm
Diametru interior: 10 mm
Grosime: 3 mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
Duritate Shore: 70
Culoare: neagra
Producator: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
Caracteristici
| Culoare | Negru |
| Diametru exterior | 16 mm |
| Diametru interior | 10 mm |
| Duritate Shore | 70 |
| Grosime | 3 mm |
| Material | Cauciuc NBR |
| Producator | Oring |
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 16x10x3 mm, 01-0010.00X 3