Garnitura O-ring, NBR, 16x10x3 mm, 01-0010.00X 3, T213126
Distribuie
  • 0,90lei
  • Fără TVA:0,74lei
  • 100 sau mai multe 0,45lei
  • 360 sau mai multe 0,32lei
  • 830 sau mai multe 0,30lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2028 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 16x10x3 mm, 01-0010.00X 3
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 16 mm
Diametru interior: 10 mm
Grosime: 3 mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
Duritate Shore: 70
Culoare: neagra
Producator: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
Caracteristici
Culoare Negru
Diametru exterior 16 mm
Diametru interior 10 mm
Duritate Shore 70
Grosime 3 mm
Material Cauciuc NBR
Producator Oring
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 16x10x3 mm, 01-0010.00X 3